Uue kodu otsinguil on 3- aastane potensiaalikas ESH ruun

Ad created: 08-09-2021
Viewed: 5348

Uue kodu otsinguil on 3- aastane potensiaalikas ESH ruun. Turjakõrgus hetkel 167 cm, aga kasvab kindlasti veel. Uude koju läheb otse kasvatajalt. Hobune on igate pidi terve, toreda iseloomuga ja lihtne käsitleda. Hobuse sugupuus on põimunud nii hüppe kui koolisõidu liinid. (i: Hassan K, i i: Hugh Grant de Muze, e: Piris Lucifera, e i: Blue Horse Lodestar). Ilusate liikumiste ja komformatsiooni tõttu sobiks hästi koolisõitu, aga kuna ta ka hüppamises pole koba, siis miks mitte ka üldiseks harrastushobuks või kolmevõistlusesse.
Hobune on meil põhiliselt elanud vabapidamisel, aga oskab olla ka boksis. Püsib kenasti elektrikarjuses, karjas on pigem kõigiga sõber ega domineeri. Värkimine, transport, ussirohu andmine jms toimingud ei ole probleemiks.
Sadulasse õpetamist alustasime 2021 kevadel, suvel pidas kuuma ja parmupühasid ning nüüd on taas umbes kuukese algratsastuse põhitõdesid omandamas olnud. Sõitnud ratsanikuga kolmes allüüris, hoiab ratanikku (loe: ei ole üritanud temast kordagi vabaneda).
Hobune asub Võrumaal, kuhu saab teda ka vaatama ja proovima tulla. Enne uude koju minekut teeme vet-checki ja allkirjastame ostu-müügi lepingu. Saan aidata ka hobuse transpordiga uude koju!
Video: https://www.youtube.com/watch?v=R6ThuA9Uq3U&t=1s
Vastan hea meelega küsimustele Hamdani kohta tikkmari@gmail.com või Kaldala mahetalu FBs
Hind: 7000 eur /on läbiräägitav!

Country of Birth Estonia

Overview

Disciplines : Dressage Breed : Estonian Sport Horse Horse or Pony : Horse Location : Estonia Gender : Gelding Born : Dressage level : A Height (cm) : 167 cm
Price : 7000 EUR
eur

PEDIGREE

Horse's name Hamdan von Kaldala
Sire Hassan K
Grand Sire Hugh Grant de Muze
Grand Dam Perna (trak)
Dam Piris Lucifera
Grand Sire Blue Horse Lodestar
Grand Dam Piroschka
Hamdan von Kaldala
Hassan K
Piris Lucifera
Hugh Grant de Muze
Perna (trak)
Blue Horse Lodestar
Piroschka

Overview

Disciplines : Dressage Breed : Estonian Sport Horse Horse or Pony : Horse Location : Estonia Gender : Gelding Born : Dressage level : A Height (cm) : 167 cm
Price : 7000 EUR
eur

Contacts

E-mail: tikkamari@gmail.com Phone number: Contact person: Mari
Võru County, Estonia